Apnea verseny

Fantasztikus hétvégét zárt a nOxygen csapata a Szabadkán megrendezett nemzetközi CMAS apnea versenyen.

Nemes Fruzsi és Bagó Marci ismét aratott, összesen nyolc érmet hoztak haza. Fruzsi dinamikus uszony nélküli (DNF) kategóriában második helyezést ért el 109,4 méteres úszásával, és mindkét uszonyos számban (DYN 124 m, DYN BF 105 m) győzni tudott úgy, hogy minden úszása egyben új nemzeti rekordot is jelent!

Az uszonyos számokban Marci is két aranyérmet szerzett szintén új nemzeti rekordokkal (DYN 181 m, DYN BF 149,8 m), valamint ezüst érmet uszonynélküli (DNF) 125 méteres úszásával, és szintén második lett a statikus apnea (STA) versenyszámban 6 perc 6 másodperces teljesítményével.

A nyolcadik érmük pedig a kettejük alkotta páros eredménye, a nOxygen csapatát senki se tudta legyőzni a versenyen!

Reményi Attila további 4 éremmel járult hozzá a sikerhez, két bronz: STA 5 perc 40 másodperc, DNF 116 méter, és két ezüst: DYN 151 m, DYN BF 118 m."